Schoonheidssalon
in Kortenberg, Vlaams-Brabant
Elke datum
Schoonheidssalons

Kies uit 10 schoonheidssalons in Kortenberg, Vlaams-Brabant

N'joy Beauty

4,8
24 reviews
Kortenberg, Vlaams-Brabant
Laat zien op de kaart
Corps - Lichaam 15 min - 30 min
vanaf €50
Zone intime - Intime zones 10 min - 25 min
vanaf €25
Visage - Gezicht 10 min - 25 min
vanaf €20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:30
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0017:30
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

N'joy Beauty est un institut de beauté spécialisé en maquillage permanent et épilation définitive, installé à Steenokkerzeel.

Natacha Slegers, passionnée de beauté et esthéticienne depuis plus de 20 ans, est une artiste du maquillage permanent reconnue pour son savoir-faire et sa délicatesse.

Forte de 8 années d'expérience dans le domaine et de nombreuses formations de spécialisation, elle maîtrise les techniques les plus avancées pour sublimer le regard et les lèvres de manière naturelle et personnalisée.
Soucieuse de répondre aux attentes de chaque cliente, Natacha Slegers, privilégie un rendu doux et harmonieux, en accord avec les traits uniques de chacun. Son objectif ? Révéler la beauté naturelle tout en renforçant la confiance en soi.

En complément de ses prestations de maquillage permanent, elle est spécialisée également dans l'épilation définitive par laser et électrolyse, elle propose des solutions personnalisées pour tous les types de peau et de poils.

Que ce soit pour un visage parfaitement lisse ou pour un corps sans complexe pour une beauté complète et durable.

Vous avez compris, chez N'joy Beauty , vous trouverez des soins de haute qualité fait avec beaucoup de patience, passion, amour et attention avec le sens du détail.

Venez donc vous faire dorloter dans une ambiance chaleureuse et décontractante.

À très vite !

Beleza

4,9
60 reviews
Kortenberg, Vlaams-Brabant
Laat zien op de kaart
Gelnagels - Opvullen 5 min - 1 u 45 min
vanaf €1
Gelnagels - Nieuwe set 5 min - 1 u 45 min
vanaf €1
Manicure 35 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:3019:00
DiDinsdag
08:3019:00
WoWoensdag
08:3019:00
DoDonderdag
08:3019:00
VrVrijdag
08:3019:00
ZaZaterdag
08:3016:00
ZoZondag
Gesloten

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen naast de bushaltes en treinstation Kortenberg

Het team:

Even ons voorstellen😇

We zijn nagelstyliste Jucilene en Tatiana met meer dan 15 jaar ervaring, we delen veel samen voornamelijk onze passie en liefde voor mooie nagels 💅 Bovendien staan we altijd voor kwaliteit, positiviteit en welzijn voor onze klantjes🤗 We hebben mooie samenwerking gecreëerd en zo is onze nagelstudio " BELEZA nails and more " ontstaan 😍Altijd welkom ❤️

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rustige ontspannende Sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Nagels and massages
  • De extra’s: Taal, leuke extra’s/alleen voor vrouwen etc.
  • HUISREGELS ; Een afspraak afzeggen of annuleren? Geef dit dan tijdig aan. Wanneer de afspraak niet uiterlijk 24 uur van tevoren is afgezegd, zijn wij genoodzaakt 50% van de behandeling naar u te factureren voor de gereserveerde tijd.
  • Meer dan twintig minuten te laat? Dan kan de afspraak helaas niet doorgaan en moeten we een nieuwe afspraak inplannen.
  • De betaling van behandelingen kan met payconiq of contant. Betalingen moeten altijd in de salon worden voldaan.
  • Bij een eerste behandeling dienen de nagels vrij te zijn van kunstproduct. Wanneer het product niet door ons is gezet, worden er extra kosten in rekening gebracht voor het verwijderen van het product.
  • Wanneer er een schimmel of bacterie op de nagel wordt geconstateerd, zal ik doorverwijzen naar een huisarts en de behandeling staken.
  • Vanwege de beperkte ruimte is het helaas niet mogelijk om andere personen mee te nemen tijdens de behandeling.

Casa Lola

5,0
45 reviews
Zaventem, Vlaams-Brabant
Laat zien op de kaart
Lash lift + tint1 u
€60
Browlift 55 min
€60
browlift + tint1 u
€65
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
10:0020:00
ZaZaterdag
10:0020:00
ZoZondag
10:0020:00

Sfeer in de salon: De sfeer in Casa Lola is rustgevend en zen. Wij willen graag dat onze klanten ontprikkelen en tot rust komen in onze mooie salon

Producten: De gezond staat bij ons centraal waardoor alle producten hypoallergeen zijn. Hiernaast is het voor ons ook van belang dat de producten cruelty-free gecertificeerd zijn, wij staan immers voor de gezondheid van alle levende wezens, niet enkel de mens. En indien er een vegan versie van het product aanwezig is, schaffen wij dat aan. Alle producten hebben een EU-REACH label, wat betekent dat het is goedgekeurd door het ministerie van gezondheid en geen kankerverwekkende bestanden bevat.

Ervaring: Seyda is begonnen met Casa Lola nadat ze al haar haar heeft verloren aan de ziekte Alopecia universalis. Haar missie is om de schoonheidsstandaarden weg te werken door de schoonheid van de klant zelf naar de voorgrond te tillen.

Specialiteiten: Seyda is gespecialiseerd in permanente make-up, haar missie is zo natuurlijk mogelijke resultaten te behalen en de schoonheid van de klant zelf naar de voorgrond te tillen. Daarnaast worden er browlift en lashlift behandelingen uitgevoerd. Met deze behandelingen stralen je wimpers en wenkbrauwen voor minstens 3-5 weken en bespaar je tijd in je ochtendroutine! Deze behandelingen bevatten ook een botox + keratineserum wat de haartjes voedt en zort voor een gezonde groei.

Vervoer: Bushalte: Zaventem Kerkplein 2 minuten wandelafstand Treinhalte: Zaventem 4 minuten wandelafstand

Extra's: Alopecia en kankerpatienten krijgen -50% korting op de microblading behandeling, want het verlies van het haar is al moeilijk genoeg.