Laserontharen
in de buurt van Sint-Baafskouterpark, Gent
Elke datum
Laserontharen

Kies uit 5 salons met laserontharen in de buurt van Sint-Baafskouterpark, Gent

LaserSerenity

5,0
55 reviews
Oostakker, Gent
Laat zien op de kaart
Voeten 15 min
€30
Handen 15 min
€30
Wenkbrauwen 15 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
13:3017:30
DiDinsdag
13:3017:00
WoWoensdag
13:0017:00
DoDonderdag
13:0017:00
VrVrijdag
13:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
12:0015:00

Sfeer in de salon: In de laserontharingssalon wordt er gestreefd naar een professionele en gastvrije sfeer. Klanten kunnen een comfortabele ervaring verwachten met een focus op resultaatgerichte dienstverlening. De eigenaar is gespecialiseerd in het leveren van hoogwaardige laserontharing en besteedt zorgvuldig aandacht aan de behoeften en wensen van elke klant.

Merken en producten: In de salon wordt gewerkt met de nieuwste technologie, namelijk de Soprano Ice Platinum, die wordt beschouwd als de beste laser op de markt voor ontharing. Deze geavanceerde laser combineert drie golflengten om effectief ongewenste haargroei te verminderen. Het zorgt voor een veilige, pijnloze en langdurige ontharing, geschikt voor diverse huidtypen.

Het team: De eigenaar van de salon, met recente ervaring en een behaald certificaat in laserontharing, staat klaar om professionele dienstverlening te bieden. Met een toewijding aan kwaliteit, ondanks de recente start, garandeert de eigenaar een hoogwaardige ervaring in laserontharing.

Gespecialiseerd in: In de salon is er specialisatie in laserontharing. De eigenaar richt zich op het bieden van hoogwaardige en effectieve ontharingsdiensten met behulp van geavanceerde laserapparatuur. Het doel van de eigenaar is om klanten een duurzame oplossing te bieden voor ongewenste haargroei, met speciale aandacht voor veiligheid en tevredenheid.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen nabij een bushalte, waardoor klanten gemakkelijk toegang hebben tot het openbaar vervoer om de locatie te bereiken.

Extra's: We streven naar een minimale pijnervaring, zodat klanten een bevredigende en comfortabele laserontharing ondergaan met de geavanceerde Soprano Ice Platinum-laser in onze salon. Met persoonlijke aandacht, flexibele afspraakmogelijkheden en voldoende parkeergelegenheid maken we elke behandeling zo aangenaam mogelijk.

Ghrouz Beauty Clinic

4,9
82 reviews
Gent
Laat zien op de kaart
Laserontharing - Gelaat 15 min - 20 min
vanaf €15
Laserontharing - Benen 20 min - 30 min
vanaf €80
Laserontharing - Navellijn 15 min
€30
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:00
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0016:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0017:15
ZaZaterdag
10:0016:00
ZoZondag
10:0016:00

Welkom bij Ghrouz Beauty Clinic – Jouw Specialist in Schoonheid

Mijn naam is Fatima Ghrouz, en ik heet je van harte welkom in mijn salon, Ghrouz Beauty Clinic. Met meer dan 10 jaar ervaring in de schoonheidswereld, is het mijn passie om jouw natuurlijke schoonheid te benadrukken en je zelfvertrouwen te versterken.

Bij Ghrouz Beauty Clinic bieden we een breed scala aan gespecialiseerde behandelingen, waaronder wenkbrauwstyling, lashlifting, permanente make-up (PMU), tattoo verwijdering, laser ontharing, carbon peeling.. Mijn doel is om elke behandeling met de grootste zorg en precisie uit te voeren, zodat jij kunt genieten van de beste resultaten.

Schoonheid is meer dan een vak voor mij het is een roeping. Ik streef ernaar om jou een luxe en ontspannende ervaring te bieden in een professionele en warme omgeving. Laat mij je helpen om jouw unieke schoonheid te laten stralen.

Boek nu je afspraak en ervaar de persoonlijke service en expertise van Ghrouz Beauty Clinic. Ik kijk ernaar uit je te verwelkomen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Gent Zuid Station is op loopafstand.

Het team:

Eigenaresse Fatima is geboren in het hartje van Halle, met Jordaanse roots.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwen, Lashlift, PMU, Permanente laser ontharing, tattoo verwijdering, Carbon peeling..
  • De extra's: Spreekt Nederlands, Arabisch, Engels en Frans. In de salon kan je met payconiq of contant betalen.