Ik had het gevoel dat ik niet gewenst was. Ik had nochtans op voorhand een afspraak gemaakt. Op de venster staat ook genoteerd, met of zonder afspraak.
Blijkbaar registreert de online agenda niet alle afspraken. Als je zoiets weet moet je dit systeem herbekijken. Ik heb lang moeten wachten, waarvoor ik begrip heb maar ik voelde nadien dat de persoon die de behandeling uitvoerde gehaast was. Iets dat niet de bedoeling kan zijn bij het waxen van wenkbrauwen. Waxen niet volledig, geen afwerking.
Behandeling door Ben•
Wenkbrauwen waxenToon alles…
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
As always, 10/10.
Styling door Ben•Mannen knippen
Luis•meer dan 5 jaar geleden
Niet tevreden van de pedicure, Voor €35 een mini voetbad zonder meer, een crème en nagelriemen. Kleurtje bleek nog eens €10 extra te kosten en was dof en niet netjes bij het thuiskomen. Een dure teleurstelling.
Pedicure
Anoniem•meer dan 5 jaar geleden
Altijd aangenaam, verzorgd en een mooi kapsel! Je gaat met een glimlach naar buiten.