Myrabelle Nagelstudio - Heleni Secember

Beekjufferstraat 8, Heule, 8501
Open Vandaag: 12:00 - 15:00
Last-minute

Populaire behandelingen

Alle behandelingen

Reviews

-.-
0 review

Reviews filteren

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Geen reviews gevonden
Wijzig je filters of reset deze hieronder

Over

Myrabelle Nagelstudio - Heleni Secember
Beekjufferstraat 8
8501 Heule

Myrabelle Nagelstudio - Heleni Secember is een gezellige en huiselijke nagelstudio waar klanten kunnen genieten van een ontspannen en persoonlijke 1-op-1 ervaring. Hier draait het niet alleen om mooie nagels, maar ook om plezier en een fijne sfeer.

Sfeer: Een warme, huiselijke setting waarin gelachen wordt en waar klanten stralend de deur uitgaan met perfect verzorgde nagels.

Gespecialiseerd in:

Elektrische manicure voor een nauwkeurige en verzorgde afwerking Gelmanicure & gelpedicure voor langdurig mooie en stevige nagels BIAB (Builder in a Bottle) voor natuurlijke nagelversterking en gezonde nagels Nail art voor unieke en creatieve designs Naturelle verlengingen voor een elegante, natuurlijke look

Ervaring: Heleni Secember is sinds 2016 actief in de nagelwereld en sinds 2022 gecertificeerd nagelstyliste.

Bereikbaarheid: Bushalte in de straat, makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer.

Extra’s: Flexibele werktijden en behandelingen, afgestemd op de wensen van de klant. Hier staat kwaliteit, gezelligheid en persoonlijke aandacht centraal!

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
19:2921:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
12:0015:00
ZoZondag
12:0014:00

Nagelstudio's in de buurt