Teinture des cils et sourcils
près de Borsbeek, Province d'Anvers
Pas de préférence
Teinture des cils et sourcils

Choisir entre 7 établissements vous offrant teinture des cils et sourcils près de Borsbeek, Province d'Anvers

Beauty by Kris

4,8
116 avis
Wommelgem, Province d'Anvers
Montrer sur la carte
Salon à domicile
Verven - Wimpers 15 min
15 €
Verven - Wenkbrauwen 15 min
15 €
Epileren & verven - Wenkbrauwen 30 min
30 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0020:00
MarMardi
09:0020:00
MerMercredi
09:0020:00
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0020:00
SamSamedi
10:0018:00
DimDimanche
Fermé

Bij Beauty by Kris bied ik Kristina jullie een uitgebreide gamma cosmetische behandeling o.a. ook esthetisch en gespecialiseerde pedicure aan. Mijn focus is gericht op dames voor wie de leeftijd niets meer dan een cijfer is en een rimpelloze huid willen onderhouden.Hetgeen dat mij van de rest onderscheidt is dat ik met de meest innovatieve apparaten in de strijd tegen huidveroudering werk. Het resultaat is onmiddellijk zichtbaar, zelf na de eerste procedure. De huid is duidelijk strakker en de tekenen van veroudering zijn sterk verminderd.

In mijn esthetische praktijk kwam ik regelmatig mensen met voetproblemen tegen ,dus besloot ik mij verder te specialiseren in gespecialiseerde pedicure zodat ik meer kon betekenen voor mijn klanten en hen weer het plezier te gunnen van een aangename wandeling, winkelen of sporten zonder pijn.In mijn pedicuur praktijk gebruik ik gespecialiseerde technieken om de pijn in de voegen veroorzakt door eeltpit, likdoorn, teen of nagelafwijkingen te verzachten.

Mijn pedicuur behandeling beëindig ik altijd met relaxerend voetmassage.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer :
Bushalte Wommelgem Dorp op 100 meter lopen.

Het team :
Kristina is professioneel en vriendelijk.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer : Gezellig thuissalon
  • Gespecialiseerd in: Gelaatsverzorgingen
  • Merken & producten: Galvanic
  • De extra’s : In de salon kan niet worden gepind. Er kan gratis worden geparkeerd. In de salon kan met Payconiq worden betaald.
Nouveau

Charlotte's Beauty Room

5,0
1 avis
Deurne, Anvers
Montrer sur la carte
Verven wenkbrauwen 15 min
15 €
Verven wimpers 15 min
15 €
Verven wimpers en wenkbrauwen 20 min
25 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
19:0021:00
MerMercredi
12:0017:00
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
Fermé
SamSamedi
10:0017:00
DimDimanche
Fermé

Charlotte's Beauty Room in Antwerpen is een huiselijke en gezellige schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant een moment van pure rust en verzorging te bieden in een warme en toegankelijke sfeer.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Plantin en Moretuslei, op slechts 100 meter afstand van een bushalte en tramhalte.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, ontspannen en gezellig. De salon voelt aan als een oase van rust, waar persoonlijke aandacht en een gemoedelijke sfeer centraal staan.

Gespecialiseerd in: Pedicure, suikerontharingen, gelaatsverzorgingen, kleuren, massages en manicure.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met natuurlijke en huidvriendelijke merken zoals Radaq Lab en Bio Balance, die bijdragen aan een gezonde huidverzorging.

De extra’s: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, en iedereen is welkom voor een vriendelijke service. Dankzij de kleinschalige aanpak en persoonlijke benadering voelt elke behandeling aan als een verwenmoment op maat.