Toutes les prestations coiffure et beauté
près de Wilsele, Louvain
Pas de préférence
Toutes les prestations coiffure et beauté

Choisir entre 8 établissements vous offrant coiffure et beauté près de Wilsele, Louvain

Nouveau

Million Beauty

Pas d''avis
Rotselaar, Province du Brabant flamand
Montrer sur la carte
Manicure 30 min
20 €
Wenkbrauwen kleuren 20 min
20 €
Gellak verwijderen 30 min
20 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
19:0021:00
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
Fermé
SamSamedi
11:0012:00
DimDimanche
Fermé

Million Beauty – Rotselaar is een schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten te laten ontspannen en stralen met perfect verzorgde nagels, wimpers en wenkbrauwen. De salon biedt een rustgevende omgeving waarin elke behandeling met precisie en aandacht wordt uitgevoerd.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte [vul hier de naam van de dichtstbijzijnde halte in], waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, ontspannen en verzorgd. Een plek waar klanten even helemaal tot rust kunnen komen.

Gespecialiseerd in: Manicure

Gelnagels

Gellak

Pedicure

Wimperextensions

Wenkbrauwstyling

Gebruikte merken en producten: Indigo Nails en TS voor nagelbehandelingen

Lashes And More voor wimperextensions

De extra’s: Persoonlijke service en advies op maat

Meer dan 5 jaar ervaring in nagels en wimpers

Rustige, comfortabele sfeer voor een ultieme beauty-ervaring

Bij Million Beauty in Rotselaar draait alles om schoonheid, ontspanning en kwaliteit, zodat elke klant zich zelfverzekerd en verzorgd voelt.

Schoonheidsinstituut Chloë

4,9
386 avis
Wilsele, Louvain
Montrer sur la carte
BIAB behandeling1 h - 1 h 45 min
à partir de 55 €
Pedicure 40 min - 1 h
à partir de 40 €
Medische pedicure 5 min - 1 h 10 min
à partir de 2 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
10:0021:00
MerMercredi
10:0018:00
JeuJeudi
10:0021:00
VenVendredi
10:0018:00
SamSamedi
10:0014:00
DimDimanche
Fermé

Welkom bij Schoonheidsinstituut Chloë!

Achter ons instituut staat Chloë, de gepassioneerde eigenaresse die in 2015 haar diploma schoonheidsverzorging behaalde aan het gerenommeerde Sint Jozef Instituut in Kessel-Lo. Na haar afstuderen besloot Chloë haar passie voor schoonheidsverzorging te volgen en begon ze direct als zelfstandige in het vak. Jaarlijks blijft zij zich bijscholen om haar kennis en vaardigheden te blijven ontwikkelen en de nieuwste technieken toe te passen voor het beste resultaat.

Bij Schoonheidsinstituut Chloë staat een persoonlijke aanpak, totaalbeleving en optimale resultaten centraal. We nemen de tijd om u de zorg en aandacht te geven die u verdient, en zorgen ervoor dat elke behandeling volledig is afgestemd op uw wensen en behoeften.

Sinds kort is Marcela onderdeel van ons team als nagelstyliste. Net als Chloë volgde zij haar opleiding aan het Sint Jozef Instituut en blijft zij haar kennis continu uitbreiden. Samen zorgen we ervoor dat u zich altijd op uw best voelt.

We verwelkomen u graag in ons instituut voor een heerlijke ervaring!


Kom je met de auto? Er is parking voor de deur.
Kom je met het openbaar vervoer? Dan is de bushalte Rotselaar rotonde op 2 min stappen van het instituut.

Betalen kan Cash of met Bancontact.

De volgende merken worden gebruikt:

Nagels: The Gelbottle, Polkadots, Slowianka, Abstract, DutchNailCosmetics, Neonail.

Gelaat: Dermalogica.

Spraytan: Suntana.

Pedicure: Footlogix en Elim.