Choose from 9 venues offering nail refill in Flemish Brabant

Beleza

4,9
74 reviews
Kortenberg, Flemish Brabant
Show on map
Gelnagels - Opvullen 5 mins - 1 hr 45 mins
from €1
Quick view venue details
MonMonday
08:3019:00
TueTuesday
08:3019:00
WedWednesday
08:3019:00
ThuThursday
08:3019:00
FriFriday
08:3019:00
SatSaturday
08:3016:00
SunSunday
Closed

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen naast de bushaltes en treinstation Kortenberg

Het team:

Even ons voorstellen😇

We zijn nagelstyliste Jucilene en Tatiana met meer dan 15 jaar ervaring, we delen veel samen voornamelijk onze passie en liefde voor mooie nagels 💅 Bovendien staan we altijd voor kwaliteit, positiviteit en welzijn voor onze klantjes🤗 We hebben mooie samenwerking gecreëerd en zo is onze nagelstudio " BELEZA nails and more " ontstaan 😍Altijd welkom ❤️

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rustige ontspannende Sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Nagels and massages
  • De extra’s: Taal, leuke extra’s/alleen voor vrouwen etc.
  • HUISREGELS ; Een afspraak afzeggen of annuleren? Geef dit dan tijdig aan. Wanneer de afspraak niet uiterlijk 24 uur van tevoren is afgezegd, zijn wij genoodzaakt 50% van de behandeling naar u te factureren voor de gereserveerde tijd.
  • Meer dan twintig minuten te laat? Dan kan de afspraak helaas niet doorgaan en moeten we een nieuwe afspraak inplannen.
  • De betaling van behandelingen kan met payconiq of contant. Betalingen moeten altijd in de salon worden voldaan.
  • Bij een eerste behandeling dienen de nagels vrij te zijn van kunstproduct. Wanneer het product niet door ons is gezet, worden er extra kosten in rekening gebracht voor het verwijderen van het product.
  • Wanneer er een schimmel of bacterie op de nagel wordt geconstateerd, zal ik doorverwijzen naar een huisarts en de behandeling staken.
  • Vanwege de beperkte ruimte is het helaas niet mogelijk om andere personen mee te nemen tijdens de behandeling.
New

Vi

5,0
326 reviews
Opwijk, Flemish Brabant
Show on map
Last minute
Reparatie nagel - Reparatie nagel zonder sjabloon 5 mins
from €1,80
save up to 10%
Reparatie nagel - Reparatie nagel met sjabloon, max 2 nagels. 10 mins
from €3,60
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:3018:30
TueTuesday
09:3018:30
WedWednesday
09:3018:30
ThuThursday
09:3019:00
FriFriday
09:3018:00
SatSaturday
10:0015:30
SunSunday
Closed

Vi – Merchtem is een moderne en kleinschalige schoonheidssalon waar kwaliteit en klantvriendelijkheid vooropstaan. Met een persoonlijke aanpak en jarenlange ervaring biedt Vi verzorgende en professionele behandelingen, afgestemd op de wensen van elke klant.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is eenvoudig bereikbaar via De Lijn en NMBS. Op slechts 3 minuten wandelafstand bevindt zich de dichtstbijzijnde bushalte, en station Merchtem ligt op 10 minuten afstand.

Het team: Het team van Vi bestaat uit gecertificeerde specialisten die met zorg en precisie werken. Ze bieden een warme en professionele service, waarbij klanttevredenheid en kwaliteit centraal staan.

Wat we leuk vinden aan de salon: Moderne, gezellige en persoonlijke sfeer.

Gekwalificeerd team met jarenlange ervaring.

Gebruik van hoogwaardige, vegan en natuurlijke producten.

Gespecialiseerd in: Nagelbehandelingen met Pronails-producten (vegan, dun & natuurlijk).

Laat jezelf verwennen bij Vi – Merchtem en ervaar professionele verzorging in een sfeervolle setting. Boek vandaag nog jouw behandeling!

Naturelle wimperextensions en wenkbrauwstyling.

Laserontharing en epilaties.

Gelaatsverzorging en minerale make-up.

Duo-behandelingen voor een ontspannende ervaring samen.