Choose from 27 venues offering cupping in Antwerp province

New

Holistische praktijk Innerworlds

5,0
5 reviews
Lange Lozanastraat, Antwerp
Show on map
Home-based venue
Cupping massage bindweefsel 30 mins
€40
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
10:0013:00

Welkom bij Holistische praktijk Innerworlds in Antwerpen. Ons specialisme is rondom klachten van de (pre)menopauze. Let op! dit kan al vanaf circa 35 jaar voor vrouwen van belang zijn. Daarnaast bieden we acupressuur massages aan voor specifieke fysieke en emotionele klachten. Zoals slapeloosheid, futloos gevoel, veel tobben, een lage weerstand, pijnlijke maanstonde etc.

Vrouwen specifieke treatments:

Heb je als vrouw last van een veelal aan stress, humeur schommelingen, depressieve neigingen en vaak slapeloze nachten? Veelal vrouwen vanaf 35 jaar beginnen met de aanloop naar menopauze. Deze transitie wordt ook wel de tweede lente van een vrouw genoemd.

Vaak besteden we te weinig aandacht aan het welzijn van ons lichaam / brein & spirit. Door hier bewuster meer om te gaan behouden we onze levensenergie en zal deze transitie met minder klachten maar bovenal met meer wijsheid genomen kunnen worden. Ook als je geen last van bovenstaande klachten hebt zijn de consulten altijd van nut voor een verbeterd welzijn op fysiek, emotioneel en mentaal niveau.

Josephine werkt vanuit de leer van de Traditionele Chinese geneeskunde. Naast de coaching biedt ze "tuina" acupressure massage aan. Ook kan ze aan de hand van jouw klachten een kruidenconsult geven.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Antwerpen Ballaarstraat.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: welnessbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Muchin
  • De extra’s: Je kan aanbellen bij Josephine De Fijter.

Gezondheidscentrum Gennesareth

4,9
838 reviews
Schoten, Antwerp province
Show on map
Transformational Cupping - helende deelmassage met glazen cups 50 mins - 1 hr 45 mins
from €70
Transformational Cupping - Rug-nek-schouder1 hr 40 mins - 2 hrs 5 mins
from €130
Transformational Cupping -Integrale voetreflex1 hr 40 mins
€130
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bezoek ons in onze verfijnde accommodatie gevestigd in het groene hart van Schoten, niet ver van Antwerpen.

Wij zijn gespecialiseerd in stimulerende en diep ontspannende behandelingen die onze klanten helpen om innerlijke rust te vinden in een serene atmosfeer. Sinds we de deuren geopend hebben in 2009 bezorgen we onze klanten professionele, diep helende behandelingen in de vorm van ontspannende massages, , relaxatie therapie, verschillende yogastijlen en coaching.

Sylvie Brown, de eigenares is als gezondheidsconsulente en yoga siromani gespecialiseerd in deep tissue, rug nek schouder, tachyon , transformational cupping, transformational healing, Hatha Yoga, Yoga of Awareness, wandelcoaching en 3 day intensive coaching (coachingstraject)

Uw dichtstbijzijnde openbaar vervoer (bent u in de buurt van een specifiek metro- of busstation?) U kunt het best met de auto, maar er is een halte op de Molenbaan en Elshoutbaan in Schoten

Locatie: niet ver van restaurant Ohana en café den Botermelk

Producten: De eigenares werkt met alle producten van Gerd & co. Een Zweedse firma

Extra´s: het is mijn missie om uw lichaam, geest en ziel weer helemaal op 1 lijn te krijgen, diepe, innerlijke rust

Probeer het vandaag nog!

Candy's beauty instituut

4,8
233 reviews
Mortsel, Antwerp province
Show on map
Cupping massage 30 mins - 1 hr
from €35
Gelaatsbehandeling - Anti-aging1 hr
€75
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:4518:00
WedWednesday
09:4511:00
ThuThursday
09:4518:00
FriFriday
09:4517:00
SatSaturday
10:0015:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Candy's beauty instituut in Mortsel. In deze salon kun je terecht voor verschillende nagelbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen en PMU en piercings. Het team van Candy's beauty instituut is erg gepassioneerd en ze zorgen ervoor dat elke klant zich speciaal voelt. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Halte : Mortsel Station Oude God (tram 15 en bus 90, 140 of 141) Halte: Mortsel Gemeenteplein (Tram 7 of 15 en bus 51, 52, 53, 90, 91, of 92) Mortsel-Oude God - Treinstation (IC, S1 of L treinen)

Het Team:

Eigenaresse Candy haalde haar diploma in 2009 en werkt sindsdien aan haar eigen bedrijf. Ze is een echte ondernemer en blijft zich continu ontwikkelen met trainingen en lessen die ze ernaast volgt. Ze is altijd op zoek naar de volgende uitdaging en hoe ze haar lieve klanten de best mogelijke diensten kan aanbieden.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: ontspannend, schoon, professioneel en gezellig
  • Gespecialiseerd in: Medische pedicure, massages, wimpers, PMU (wenkbrauwen en lippen)
  • Definitief ontharen, gelaat en huid verzorging
  • De extra’s: Zowel mannen als vrouwen kunnen een afspraak maken.