Omorfia - The beauty lounge Reviews

Scheldeken 11, 2000 Antwerpen

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
972 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Superleuke gezichtbehandeling gehad. Heel vriendelijke dame, met kennis en passie voor haar vak! Prijzen vallen zeer goed mee in vergelijking met andere salons! Toppie!
Alles liep vlot ben heel erg blij dat ik deze stap heb genomen. Het is iedereen aangeraden die will afslanken. Dank u
Dankzij Laura heb ik na 4 jaar afscheid kunnen nemen van mijn wimperextensions superblij met deze verandering ! Het welkomsgevoel bij dit salon was ongezien !
Ik heb een heel goede ervaring beleefd en ik ben zeer tevreden over mijn wimperlifting. Verder werd ik goed ontvangen en ook gerustgesteld voor en tijdens de behandeling. Zeker een aanrader!
Goede eerste ervaring, wimpers zijn helemaal top met prachtige krul! Thx Laura! 🙏 Ik kom zeker terug!
103
1
…
103
104
105
…
137
105