Kreatief Hair & Beauty Reviews

Prinses Josephine-Charlottelaan 159, 9100 Sint-Niklaas

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
2248 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Het was tiptop in orde
Show venue reply...
Goed ontvangen door Sanela. Een vrolijke dame die haar werk goed doet. Enige minpunt is dat er uiteindelijk meer is afgeknipt dan we initieel hadden afgesproken, maar gelukkig vind ik het wel mooi. Achteraf gezien is deze lengte goed, en haar groeit toch terug. Bedankt!
Show venue reply...
Wederom werd ik leuk begroet bij binnenkomst. Deze keer had ik geen afspraak gemaakt, maar als ik 10 minuten zou wachten, dan was het aan mij. Uiteraard kreeg ik weer een heerlijke tas koffie tijdens het wachten. Het knippen, wassen en scheren was weer perfect uitgevoerd! Een echt zen moment met een mooi afgewerkt resultaat. Ik kom zeker terug.
Show venue reply...
Een salon waar je je goed op je gemak voelt en goed geholpen wordt. De vriendelijkheid en gastvrijheid is top en ze weten wat ze doen met je haren. Ik kom zeker terug!
Show venue reply...
Altijd super tevreden van dit salon! Ben op 1 dag van rosse naar blondie gegaan. Altijd super vriendelijk en fijne productjes! Zeker een aanrader :)!
Show venue reply...