Instituut Botanique Reviews

Oude Brusselseweg 170, 9050 Gent

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
1771 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Op 20 minuten waren volledige benen gewaxt, kwam wat gehaast over, behandeling zou 45 min duren. Geen topkwaliteit, enkele grove plekken vergeten en vele haartjes zijn afgebroken ipv uitgetrokken waardoor ze alweer terugkomen, jammer na een waxbeurt..
Zoals altijd goede ervaring bij Sevim. Ze doet niet alleen haar werk uitstekend maar heeft ook altijd tijd om te praten met haar klanten. Als mijn vragen heeft over iets probeert ze altijd het heel goed uit te leggen. Zeker een aanrader.
Show venue reply...
Very nice treatment, highly recommend after a stressful day
Show venue reply...
De ontvangstplaats was nogal koel en niet echt aangenaam om even te wachten. Sevim zelf is volgens mij wel een krak in haar vak, ze gaf steeds zeer gedetailleerde uitleg van de producten en behandelingen. De algemene beleving mag gewoon naar een hoger niveau getild worden.
Goede bereikbaarheid en vriendelijk personeel